Mekol 1954 - Tutkal
Mekol 1954

Mekol 1954, laminasyon (3D yapıştırma ) için dahili sertleştiriciye sahip, tek bileşenli bir dispersiyon yapıştırıcıdır.

Mekol 1954Yapıştırıcı, membran-vakumlu preslerde ahşap ve ahşap esaslı malzemelerden (sunta, MDF, sunta) yapılmış yüzeylerin ve rölyef parçalarının dekoratif PVC filmlerle kaplanması için tasarlanmıştır. Püskürtme yoluyla uygulama için. Yapışkan bağlantılar dayanıklıdır, suya ve ısıya dayanıklıdır. Yapıştırıcının uygulanması ile reaktivasyonun başlaması arasındaki zaman aralığının 8 saati geçmemesi koşuluyla sıcaklık dayanımı maksimum değerine ulaşır. Bu durumda laboratuvarımıza göre ısı direnci +120 ºС'yi aşıyor.
  • Temel; PU Dağılımı
  • Viskozite (mPas) 23°C'de; 1600 – 2500
  • Yeniden aktivasyon sıcaklığı (°C) tutkal hattında 55 - 60
  • Çapraz bağlama; Mekol B10
  • Özel özellikler; 1C/2C yapıştırıcı, düşük aktivasyon sıcaklığı
Uzman Ekibimiz İle Profesyonel Çözümler
Uzman Ekibimiz ile Profesyonel Çözümler Gelişen teknolojimiz ile yenilikçi alanında uzman profesyonel ekimiz ile kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla tüketicilerimize kaliteli satış personelimizle sizlerin yanındayız.
Birikim ve Deneyim 12 yılBirikim ve Deneyim
Stok Ürün 250 bin m²Stok Ürün
Çeşit Ürün 250 +Çeşit Ürün
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. Akdem Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.